O nas

ZAGRODOWA OSADA 

      To 3-hektarowe gospodarstwo, w którym hodujemy zwierzęta gospodarskie i domowe. Są to m. in.: konie, kucyki, kozy, króliki, kury i inny drób, psy i koty… Bardzo je wszystkie kochamy. W Osadzie (skutecznie) opieramy się nadmiarowi cywilizacji, rozumianemu jako zwariowane, szybkie życie – często na autopilocie… Celebrujemy prostotę i harmonię natury.

    Oczywiście mamy masę roboty (jak to w gospodarstwie), jednak jest to spokojna praca, która ma dla nas sens, zaspokaja głód i pragnienie, koi trudne emocje i nadwerężone nerwy. Choć w naszym małym świecie zdarzają się zmartwienia, trudniejsze chwile, a nawet łzy, zachowujemy spokój i robimy, co trzeba. W zamian mamy swoje miejsce na ziemi i jesteśmy częścią Natury, pełnej dobrej energii zwierząt. Jeżeli chcesz nas odwiedzić, odpocząć i odmienić choć na kilka dni swoją miejską codzienność, serdecznie zapraszamy.

     Mamy w dworku miejsca noclegowe i gotujemy pyszne, tradycyjne jedzenie. Zapraszamy też na lekcje jazdy konnej, hipoterapię oraz oprowadzanki na kucykach. Telefon: 818288490, 604614639

Rezerwacja